Yün ve Elyaf yorgan yıkama

Kış aylarında her gün kullandığımız bu eşyalarımız farkında olmadan ciddi anlamda kir ve bakteriye maruz kalabilir. Bu sebeple en az yılda 1 yada 2 kere yıkanarak dezenfekte olması sağlamak sağlığınız acısından önem arz etmektedir.

Yorgan Battaniye Yıkama  konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta battaniye yada yorganlarımızın tanımadığınız bir ya da birden çok kişinin yorganı ile aynı anda yıkanıp yıkanmamasıdır. Sanayi tipi çamaşır makinelerinin kapasitesi oldukça yüksek olduğundan 10 battaniye yada 10 yorganı aynı anda yıkanması her ne kadar ekonomik olsa da çok hijyenik değildir. Bu açıdan yorgan yada battaniyelerin kimsenin battaniye yada yorganına karışmadan tek tek yıkanması her ne kadar maliyetli olsa da sağlık ve hijyen acısından önemlidir.

Yorgan ve Battaniye Yıkama işleminde genelde kuru temizle firmalarının da kullandığı özelikle yorgan ve battaniye yıkama için tasarlanmış LG (Life’s Good=Hayat Güzeldir) 17 KG lık çamaşır makinesi ile yıkanmaktadır. Aynı makine ile kurutma işlemi de sağlanmaktadır. Yorgan ve Battaniyeleriniz % 100 kuruma sağlandıktan sonra son kontrolleri yapılmaktadır.

Battaniye ve yorganlar uyurken vücuttaki yağları ve terleri, odadaki toz ve diğer parçacıkları içerisine hapseder
- 05323517053