Koltuk Yıkama İşlemi Koltuğunuza Zarar Veriyor Mu?

Koltuklar evde temizlenmesi en zor mobilyalardan biridir. Çeşitli temizlik ürünleri ile püskürme ve bez ile silme başlangıçta temizlendiği hissini verse de işlemi her tekrarlamada kirin daha derinlere nüfus etmesine neden olabilir. Ayrıca silerken kumaşın dokusu ve rengi zarar görebilir veya nem doğru şekilde kurutulmadığında koltuk kötü kokabilir.

Profesyonel koltuk yıkama işlemi elde temizliğe göre neredeyse yok denecek kadar deforme ile sonuçlanabilir. Sürtme yerine püskürtme, vakumlama ve doğru kurutma tekniği ile yıkanan koltuklar daha az zarar görür. Bu da elde yıkama yerine düzenli profesyonel koltuk yıkama ile koltukların ömrünün uzayacağı anlamına gelecektir.

Bodrum Koltuk Yıkama firması olarak kullandığımız temizlik ürünlerini koltuk kumaşına ve leke türüne göre belirliyoruz. Böylece yıkama işlemi sırasında koltuk zarar görmüyor. Lekenin ve kirin kumaştan uzaklaştırılması sırasında başvurduğumuz buharlı makineler sayesinde hem temizlik hem de üstün koruma sağlamak mümkün oluyor.

Doğru koltuk yıkama da kesinlikle fırçalama işlemi yapılmaz.

- 05323517053