Buharlı Koltuk Yıkama - Arayın Gelelim

Yıllardır Bodrum'da koltuk yıkama hizmeti veren firmamız evlerinizde veya işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz koltuk takımı, köşe takımı, oturma gurubu ve çekyatlarınızın profesyonel koltuk yıkama ekibimizin birinci sınıf ve hiçbir kimyasal ürün içermeyen koltuk yıkama şampuanları ve sanayi tipi olan endüstriyel yüksek vakumlu koltuk yıkama makinemiz ile koltuklarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizler.

Berra  Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama işletmemiz size bu amaçla bir telefon kadar yakındır.
 
  • İşletmemizi aramanıza müteakip, sizden alınan bilgiler neticesinde randevu oluşturulur.
  • Bu ürünlerin tamamı yerinde, yani verdiğiniz adreste temizlenmektedir. (İstenilirse tek kişilik yataklar işletmemize getirilerek temizlenebilir.)
  • Randevu zamanında ekibimiz, profesyonel vakumlu koltuk yıkama makinesi ve diğer ekipmanıyla verdiğiniz adrese tam zamanında gelerek işe başlar.
  • Ürünlerinize zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, doğal ve sağlığa zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak malzemeleriniz temizlenir. 
  • En son vakumlu makinelerle hiç su kalmayacak şekilde kurulanır.
  • Malzemeleriniz 24 saat sonra tam kuruyarak kullanımınıza hazır hale gelir.
 
Güveninize layık olmak amacıyla her türlü teknolojik gelişmeleri takip ederek, en son model makine ve donanımları işletmemize kazandırarak, ürünlerinize zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, doğal ve sağlığa zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak temizlik hizmeti sunmaktayız.

Bodrum'un her yerine Buharlı Koltuk yatak baza başlığı Vb. yıkama ve temizlik hizmetleri

- 05323517053