Ev ,hotel ,ofis .tekne ,yat ,toplantı salonu ,sinema salonu

Duvardan Duvara yerinde halı yıkama yöntemimiz derin ve sağlıklı temizlik sağlar. Yerinde Halı Koltuk Yatak Yıkama Temizleme Firması 10 yıllık deneyim. En Üstün Yıkama Yöntemi. Sıcak Karbonatlı Yıkama. Memnuniyet Garantisi. Derinlemesine Temizlik.

Konu özellikle yerinde halı yıkama hizmeti olduğunda başka hiçbir firma bizim gibi yapamaz. Yüksek yatırım yaptığınız ev ve işyerinize kalite katan duvardan duvara halılarınızı en iyi Bodrum Koltuk Yıkama korur. 
Bodrum Koltuk Yıkama
evde yerinde halı yıkama hizmetinde daha derinlemesine, daha sağlıklı bir temizlik için en son teknoloji ekipmanlarını ve eşsiz karbonat formüllü olan doğal solüsyon kullanır.
 
Bodrum Koltuk Yıkama    ile duvardan duvara olan halılarınız: Daha Kuru. Daha Temiz. Daha Sağlıklı.
 
Daha Kuru Yerinde Halı Yıkama:
 
Bodrum Koltuk Yıkama   ile halılarınız 1-2 saat içerisinde kurur. 1-2 gün sonra değil. Aşırı miktarda su kullanan diğer sıradan buharlı veya şampuanlı halı yıkamacıların aksine Bodrum Koltuk Yıkama   %80 daha az su kullanır. Ev ve işyerinizdeki halınızı yıkandıktan çok kısa bir süre sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yıkanan halıların çok kısa sürede kuruması sayesinde ev veya işletmenizde işler aksamadan devam eder. Örneğin bir otel halısı, cami halısı veya ofis halısı düşünün, Geç kuruyacak bir halıdan dolayı bu mekanları uzun süre kapalı tutamazsınız.
 
Daha Temiz Yerinde Halı Yıkama:
 
Bodrum Koltuk Yıkama  , halı yıkama işleminde Sıcak Karbonatlamanın gücünü ve son teknoloji ekipmanlarını kullanarak olabilecek en derin temizliği yapar. Kullandığımız ana solüsyon tıpkı soda gibi milyonlarca köpüren küçük baloncuk çıkarır. Halının fiberlerine ipliklerine kadar nufüs eder ve halıdaki kir ve lekeleri yüzeye iter. Sonrasında güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çeker ve geriye gerçekten derinlemesine temiz bir halı bırakırız. Ayrıca Bodrum Koltuk Yıkama   ile yıkanan halılarınız daha geç kirlenir, çok daha uzun süre temiz kalır. Belli bir yatırım yapıp aldığınız halınızın kullanım ömrünü de uzatırız. Bodrum Koltuk Yıkama'nın  10 yıldır eşsiz olan yöntemi ile yıkadığı halılar vardır ve halen yepyeni durmaktadır.

 

Duvardan Duvara yerinde halı yıkama yöntemimiz derin ve sağlıklı temizlik sağlar. 

- 05323517053