Oto Koltuk Yıkama Hizmetleri Cevat Şakir

Üstün teknoloji, doğru ekipman ve profesyonel personel bileşimleri etrafında sunduğumuz araç koltuk temizleme ve yıkama hizmetinde araçlarınızın koltuk, tavan ve taban dahil olmak olmak üzere kumaş döşemeli tüm bölgelerini yıkıyor, patenti firmamıza ait Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu yıkama yöntemimiz ile yalnızca araç koltuğu yıkamada değil halı ve koltuk yıkama kapsamındaki tüm hizmetlerde % 100 hijyen standartlarını yakalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Daha Az Su Kullanımı, Daha Çabuk Kuruyan Koltuklar

Klasik araba koltuğu temizleme tekniklerinden farklı olarak bizim kullandığımız teknik;
  •     Aracınızda herhangi bir şekilde kir, bakteri ve mikroorganizma bırakmaz,
  •     Aracınızın ferah bir kokuya sahip olmasını sağlar,
  •     Koltuklarınızın çabuk kurumasını sağlayarak aracınızın camlarını gece boyunca açık bırakma zorunluluğunuzu ortadan kaldırır.
 
Klasik araç koltuğu yıkama yöntemleri ile BuharlıYıkama yöntemini ayıran en temel nokta hiç şüphesiz; % 85 daha az su kullanımıyla yıkanan koltukların 3-4 saat içerisinde tümüyle kuruması ve sizi bir gün boyunca aracınızı ıslak koltuklar ile kullanma zorunluluğunda bırakmamasıdır.
 
Otomobilinizi yalnızca 1 saat içerisinde tüm detaylarıyla temizliyor, koltuklarınızın sünger kısmının derinlerine ve döşemenin alt tabakasına su geçirmiyor, aşırı su kullanımı ile koltuklarınızın yıpranmasının önüne geçiyor, yaptığımız detaylı temizlik neticesinde araçlarınızın koltuk ve döşemelerinin daha geç kirlenmesine zemin hazırlıyoruz.
 
Daha az su kullanımının getirdiği bir diğer avantaj; koltuklarınızın nemli kaldığı süreyi azaltarak koku, küf, mantar ve bakteri gibi sağlıksız unsurların yaşamları için elverişli ortamlar oluşturmaması, diğer bir açıdan baktığımızda temizlik esnasında sağlanan hijyenin temizlik sonrasında da devam ettirilmesini sağlamasıdır.
 
Özellikle 2. el araca sahip müşterilerimizin tercih ettiği oto koltuk yıkama ve temizleme hizmetimizde aracınızın koltukları ve döşemelerini mümkün olan en kapsamlı şekilde temizliyor ve önceki kullanıcılardan hiçbir kir ve bakteri bırakmayarak profesyonel temizlik kavramının altını dolduruyor ve aracınıza iç kokusunu dahi değiştirecek ferah bir hava katıyoruz.

 

Araç Koltuk Yıkama ve Temizlemede Profesyonel Hizmet
- 05323517053