Tekne Yat Yıkama Bodrum

  Tekne ve yatların iç temizliğinde çevre dostu ürünler tercih edilir. Tuvalet ve banyolarda hijyen ağırlıklı temizlik malzemeleri kullanılır. İç mekanlarda halı varsa başlangıçta elektrikli süpürge ile katı pislikler temizlenir. Döşeme ve sintineler detaylı bir şekilde yıkanır. Hijyen açısından temizlenmesi yanında cihazlar içinde önemlidir. Ortamdaki nem ve seyir sonrası teknede oluşan tuzluluk tatlı su ile temizlenir. Sintinelerde su kalmaması için sintineler yıkanır. Suyu tamamen çektirilir.

Genel tekne ve yat temizliği sonrasında ortam iyice kurutulur. Tekne ve yatlar için iç temizlik, bakım, koruma, parlaklık profesyonellik isteyen bir iştir. Deniz aracınızın bulunduğu marinada gerekli organizasyonları yaparak, yerinde gerekli temizlik uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Teknelerinizi özel temizlik yöntemleriyle donatarak deniz seyahatlerinizin keyfini çıkarın. Tekne Temizliği hizmetimizle uzman ekipler, denizcilik temizliğinin inceliklerini sunarak teknelerinizin iç ve dış yüzeylerini taptaze ve parlak bir şekilde tutar.

Birçok tekne sahibi, tekne temizliği nasıl yapılır? Sorusunun cevabını aramaktadır. Peki, tekne temizliği neden önemlidir? Tekne temizliği yaparken nelere dikkat edilmelidir? Yat temizliği için kullanılan malzemelerin kullanımı oldukça pratiktir. Ancak söz konusu ürünleri seçerken “Kostik ve Solvent” içermeyen çevre dostu ürünler kullanılmaya dikkat edilmelidir.

Tekne temizliği, tekne güvenliği için en önemli konuların başında gelir. Tekne temizliğinin bu denli önemli olmasının öncelikli sebebi güvertede kayganlık ya da takılıp düşme sebepli kazaları önlemektir. Tekne temizliği için kullanacağınız çoğu ürün oldukça pratik ve çevre dostu olmalıdır. Deniz kirliliğinin üst seviyelerde olduğu bir dönemde, çevre dostu ürünlerin kullanılmasına özellikle dikkat ederek ürün seçimi yapmanız oldukça önemlidir. Aynı zamanda hem insan sağlığına hem de çevreye zararlı ürünlerden uzak durmak son derece önemlidir. Tekne bakımı için ihtiyacınız olan şeyler: yat için temizlik ve bakım ürünleri, temiz su, sert olmayan süngerler ya da yumuşak fırçalardır.

 

  Tekne ve yatların iç temizliğinde çevre dostu ürünler tercih edilir. T

- 05323517053