Buharlı Koltuk Yıkama Cevat Şakir

Bodrum'da  koltuk yıkama hizmetini en kaliteli temizlik çözümlerini sunmak için modern ve endüstriyel ekipmanlar ile sağlamaktayız. Koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetleri için özel üretilmiş  makineler kullanmaktayız. Koltuk yıkama hizmetinin hangi makine ile yapıldığı kadar hangi teknik ile yapıldığıda önemlidir. Ekibimiz öncelikli olarak koltuğu ve minderleri kullandığımız endüstriyel deterjanlar su ile ıslatıp, deterjanın etkisini göstermesini bekler. Kaliteli bir deterjan kullanıldığı sürece kısa bir süre sonra kirler ve lekeler kumaşın yumuşamasından kaynaklı daha kolay vakumlanır bir hale gelecektir.
 
Yüksek vakum gücüne sahip olan bu makine koltuklarınızın kumaşını asla deforme etmeden deterjanlı ve ıslak olan bölümler üzerine uygulanır. Tıpkı profesyonel bir elektrik süpürgesi görevi gören bu makine kirleri ve koltuk üzerindeki deterjanlı suyu vakumlamaya başlar. Uygulanan vakumlama yöntemi ile derinlere nüfuz eden toz, kir ve leke parçacıklara ayrılarak koltuktan ayrışır
 
Bodrum Koltuk Yıkama sektörde 22  yıllık hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıstır. İzmir Koltuk Yıkama şirketleri arasında yılların verdiği tecrübe, İzmir koltuk yıkama fiyatları ve güven duygusu ile Ek İşimiz Değil Tek İşimiz  Koltuk Yıkama diyerek teknolojiyi yakından takip edip her zaman Bodrum'un en iyi koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.Bodrum Koltuk Yıkama firmaları arasından bizi tercih sebebleriniz, Bodrum'da Koltuk yıkama işlemi yaptığımız her koltuk kirler karşısında kaliteli antibakteriyel koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak Hijyen güvencesi vermekteyiz.

Yeni koltuk almanıza gerek yok! Biz koltuklarınızı ilk günkü gibi yapıyoruz

- 05323517053