Yün ve Elyaf yorgan yıkama

Battaniye Yıkama
BerraYıkama ; evinizden ücretsiz servis aracı ile teslim alınan battaniyeleriniz tekrar size teslim edilinceye kadar oskar yıkama firması güvencesi altındadır.
 
Berra Yıkama  Battaniye Yıkama firmasında battaniyeleriniz ilkel yöntemlerle değil son teknoloji otomatik makinalarda yıkanan battaniyeleriniz sıkma ve kurutma işlemlerinin ardından kontrol aşamasına gelir.
 
Bu aşamadan geçen battaniyeleriniz parfümlenip, paketlenerek sizin uygun gördüğünüz gün ve saatte adresinize teslim edilir.
 
BerraYıkama Yıkama müşteri memnuniyetini ilke edinmiş alanında uzman personeli ile birlikte size %100 hijyenik Battaniye Yıkama hizmeti sunuyor.

Yün yorgan yıkamak oldukça zor bir iştir. evlerde makinalarda yıkanmaya kalkıldığı zaman makinelere sığmamakta sığsa bile makinelere zarar vermektedir. bu sebeple de zahmetli bir iştir. Yün yorganlar yapısı gereği bakteri üretmeye çok müsaittir. Kış aylarında oldukça fazla kullanılan yün yorganlar kir leke toz ter vesaire gibi nedenlerle kirlenmektedir. Kirlendiği zaman ise mikroorganizmalar üreterir ve koku oluşmasına da sebep olur. Sağlığımız açısından risk oluştururlar. Genelde evlerde yapılan diğer yöntemlere değinecek olursak bir kabın içerisine su ve deterjan konularak yıkanmakta ve hatta çiğnenmektedir. Bu ise steril olması ve hijyenik olması açısından hiçbir şekilde tavsiye edilmemektedir.

Yün yorganlların mutlaka anti bakteriyel ilaçlarla profesyonel bir şekilde yıkanması ve ardından yapılacak sıkma işleminin ve kurutma işlemininde yine oldukça profesyonel ekipmanlarla yapılması gerekmektedir. Özellikle de kurutma aşamasında hiçbir nemlilik kalmamasına çok dikkat edilmelidir ki tekrar bakteri oluşumu ve çürüme önlenebilsin.Firmamız yün yorgan yıkama konusunda da uzman bilgi ve tecrübelere sahip yıllarında vermiş olduğu deneyimler sayesinde sizlere sınırsız hizmet imkanları sunmaktadır.

Herhangi bir mağduriyet durumu ile karşı karşıya kalmadan problemsiz bir şekilde ve derinlemesine temizlik elde etmek istiyorsanız yün yorganlarınızı yıkatmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

ozel organık ılaclarla  yorgan yıkama

- 05323517053